Zyxel XGS1010-12
₦0.00
Quick Overview
Lenovo Think Center M90n Core i5 8265u – Ram 8 Gb – Ssd 512 Gb Windows 10 Pro
₦921,800.00Core i5 8265u Ram 8 Gb SSD 512 Gb Windows 10 Pro -
Zyxel PoE12-30W
Asus Vivo Book S14 Tran Silver, Core i7 , 8G, 512GB, 14″ FHD, Win 10 Laptop
₦768,900.00Tran Silver Core i7 - 10510U 8G 512GB 14" FHD Win 10 -
Cat8 Gray Copper Ethernet Cable
₦5,000.00This 6-inch Category 8.1 cable, Class I channel, features a gray PVC jacket, braided outer shield, with four individually mylar foil shielded 24 AWG pure copper pairs as defined in ISO/IEC 11801 and ratified in ANSI/TIA 568-C.2-1. Cat8 cabling was… -
HP 240 G8 Notebook PC, 14″, Windows 10 Intel® Core™ i3-1005G1, 4GB RAM 1TB HDD
₦251,900.00Operating system FreeDOS Product color Dark ash silver 10th Generation Intel® Core™ i3 processor Intel® Core™ i3-1005G1 (1.2 GHz base frequency, up to 3.4 GHz -