Zyxel XGS1010-12
₦0.00
Quick Overview
HP 240 G8 Notebook PC, 14″, Windows 10 Intel® Core™ i3-1005G1, 4GB RAM 1TB HDD
₦251,900.00Operating system FreeDOS Product color Dark ash silver 10th Generation Intel® Core™ i3 processor Intel® Core™ i3-1005G1 (1.2 GHz base frequency, up to 3.4 GHz -
Lenovo Tab 2 A7-20 – 8GB ROM – 1GB RAM – 7” Android Tablet – Wi-Fi Only – Blue
₦28,050.00WiFi only tablet 8GB ROM 1GB RAM Blue 3450mAh battery -
FortiGate 3500F
₦0.00The FortiGate 3500F delivers the industry’s highest SSL decryption performance (including TLS 1.3), thanks to purpose-built Security Processing Units (SPUs). Integrated FortiGuard Security Servicesprotect from all manner of cyber threats. Access proxy capabilities are included to enable enable zero trust network access (ZTNA). -
Fashion Front Multifunctional Antitheft Laptop Bag- 20″
₦4,950.003pcs bag Portal Strong Durable 20" -
Acer Predator Helios 300 – Intel i7 512 SSD – 16GB RAM – Nvidia Rtx 3060 – 15″ Windows 10 Home
₦1,087,900.00Acer Predator Helios 300 Intel i7 512 SSD 16GB RAM Nvidia Rtx 3060 15" Windows 10 Home -
Lenovo Thinkbook 14s Yoga Itl Intel i5 256 SSD 8GB RAM – 14inch Webcam – Bluetooth – Windows 10 Pro