Zyxel XGS1010-12
₦0.00
Quick Overview
Lenovo Tab P11 Pro Tablet – 11.5″- Oled Display -4GB RAM- 128GB SSD- Wifi Only + 128GB Micro Sd
₦103,400.0011.5" 2K (2560 x 1600) OLED with Dolby Vision™, 500 nits, 10-poin Up to 8 hours web browsing Rear: 13MP autofocus + 5MP fixed focus Front: 8MP fixed focus + 8MP fixed focus Qualcomm® Snapdragon™ 730GB, Octa-Core, up to 2.2GHz -
HP 240 G8 Notebook PC, 14″, Windows 10 Intel® Core™ i3-1005G1, 4GB RAM 1TB HDD
₦251,900.00Operating system FreeDOS Product color Dark ash silver 10th Generation Intel® Core™ i3 processor Intel® Core™ i3-1005G1 (1.2 GHz base frequency, up to 3.4 GHz -
Zyxel GS1200-5HP v2/GS1200-8HP v2
Zyxel XGS4600 Series
Itel Prime Tab – 7.0″ – 32GB ROM – 1GB RAM – Dual Sim – Black – 3G – 4000mAh
₦46,750.003G network Dual Micro Sim 7.0" IPS LCD Quad-core 1.3GHz Cortex-A7 Processor 16GB ROM 1GB RAM 5MP AF Single-LED Flash Main Camera 2MP LED Single-LED Flash Front Camera 4000mAh non-removable battery